SZKOŁA TEATRALNA 2023

Od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 20223 Fundacja „Nie Tylko..” z pasją prowadzi projekt „Szkoła Teatralna 2023”, skierowany do 80 osób z niepełnosprawnością intelektualną w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.

Ten innowacyjny program nie tylko oferuje zajęcia aktorskie, lecz także dąży do zwiększenia samodzielności uczestników poprzez pierwszą w Polsce Szkołę Teatralną dla osób z upośledzeniem umysłowym. Projekt obejmuje cztery oddziały w wymienionych miastach, angażując łącznie 80 uczestników.

Uczestnicy mają okazję brać udział w szkoleniach aktorskich, szkoleniach ruchu scenicznego, podstawach pantomimy, choreoterapii i pracy z kamerą. Warsztaty obejmują także dykcję, impostację głosu i muzykoterapię. Studenci projektu mają unikalną szansę spotykać się ze studentami i wykładowcami Państwowych Szkół Teatralnych, a także uczestniczyć w spektaklach teatralnych. To pełne inspiracji doświadczenie, które otwiera drzwi sztuki dla wszystkich.

Projekt jest dofinansowany ze środków PFRON realizowanego w ramach konkursu nr 1/2022 pn. „Działamy razem” – na podstawie umowy nr ZZ0/000934/07/D

 

Warszawa – próba w teatrze

Warszawa – próba

Łódź – szkolenia aktorskie

Łódź – szkolenia aktorskie

Łódź – przedstawienie

Kraków – przedstawienie

Warszawa – przedstawienie

Warszawa – przedstawienie

Kraków – przedstawienie

Kraków – szkolenia aktorskie

Łódź- praca z kamerą

Kraków – praca z kamerą

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.